Usługi porządkowe Warszawa

Firma Sprzątająca – usługi porządkowe Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania i porządkowania dla osób prywatnych, firm, biur, hoteli oraz oraz instytucji Państwowych.

Zaufaj profesjonalistom i ciesz się piękniejszym jutrem już dziś. Świadczymy usługi 24h/dobę, a terminy ich realizacji dostosujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. Dzięki temu możemy się pojawić w biurze np. po opuszczenia lokalu przez pracowników firmy. Przez to prace sprzątające nie powodują przestojów. Jesteśmy terminowi i dysponujemy sprzętem zaawansowanym technologicznie. Proponowane usługi porządkowe w Warszawie to oferta skierowana dla najbardziej wymagających!

Oferta usług porządkowych Zielony Folwark

Powierz nam sprzątanie i utrzymanie czystości. Nasze usługi porządkowe wykonujemy starannie oraz sumiennie.
Stosujemy bezpieczne i skuteczne środki czystości oraz nowoczesny sprzęt.

-Sprzątanie mieszkań i domów
-Sprzątanie biur
-Sprzątanie osiedli mieszkaniowych
-Sprzątanie hoteli
-Sprzątanie firm
-Sprzątanie po budowie i remoncie
-Opróżnianie pustostanów
-kontenery na śmieci i gruz
-Gruzbag

Usługi porządkowe Warszawa – Ile kosztuje usługa sprzątania?

Dla każdego przeprowadzamy indywidualną kalkulację. Cena usług porządkowych zależy od wielkości obiektu, liczby wymaganych pracowników, specyfiki, zakresu oraz częstotliwości prac.

Poniżej podglądowy cennik:

Sprzątanie biur od 2,80 zł/m²
Sprzątanie hoteli wycena indywidualna
Sprzątanie sklepów wycena indywidualna
Sprzątanie mieszka od 4,50 zł/m²
Sprzątanie magazynów od 1,20 zł/m²
Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych 0,50 zł /m²
Mycie okien od 2,90 zł/m
Opróżnianie pustostanów wycena indywidualna
Sprzątanie po budowie i remoncie wycena indywidualna

Oferujemy bezpłatną wycenę usługi obejmującą wizytacją w obiekcie.

Gwarancja jakości oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Usługi porządkowe Warszawa – dlaczego my?

Jesteśmy wykwalifikowaną firmą, która od lat zajmuje się usługami porządkowymi w Warszawie. Współpracujemy z przedsiębiorstwami i klientami indywidualnymi. Do każdej osoby podchodzimy w sposób indywidualny. Wiemy, jak istotne jest dokładne posprzątanie nieruchomości, zwłaszcza jeśli jest to obiekt uczęszczany przez wiele osób, co powoduje zwiększenie wymogów sanitarnych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę ekspertów, którzy w szybki i profesjonalny sposób zapewnią porządek klientowi, niezależnie od zlecenia. Zależnie od zapotrzebowania, możemy oddelegować do zlecenia większą lub mniejszą liczbę pracowników.

Współpracujemy z wieloma firmami. W posprzątanym biurze można poczuć się bardziej komfortowo, a to z kolei sprzyja efektywności pracy. Co więcej, porządek na pewno zostanie doceniony także przez klientów pojawiających się w lokalu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług porządkowych w Warszawie.

Czytaj więcej

Usługi porządkowe Warszawa – sprzątanie po remoncie

Pomagamy klientom w porządkach po remoncie, dlatego możemy zająć się między innymi wywozem gruzu. Dzięki temu mieszkanie, biuro czy inna nieruchomość będzie mogła trafić do użytku w krótkim czasie, co jest w wielu sytuacjach bardzo istotną kwestią. Nasi pracownicy nie tylko wywiozą gruz, ale dokładnie uprzątną resztę “pod klucz”. Oczywiście, zakres pracy ustalimy indywidualnie, dzięki czemu każdy klient może dokładnie wybrać, co i w jaki sposób zostanie posprzątane. Możemy podjąć się współpracy z deweloperami lub pośrednikami nieruchomości.

Możemy także pomóc w przypadku opróżniania pustostanów. Zwykle przed wykonaniem usługi dokonujemy oględzin lokalu, dzięki czemu możemy dobrze zaplanować usługę porządkową (Warszawa). Zamiast tego możemy skorzystać także ze zdjęć dostarczonych przez klienta.

Usługi porządkowe w Warszawie są doceniane przez naszych klientów ze względu na naszą terminowość oraz dokładność. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Chętnie nawiążemy stałą współpracę lub realizujemy jednorazowe zlecenie – w każdym przypadku dbając o jak najwyższy poziom usług porządkowych w Warszawie.

Scroll to Top