Odśnieżanie Warszawa – Odśnieżanie dachów, parkingów, podjazdów i ulic

Odśnieżanie Warszawa

Okres zimowy wiąże się z koniecznością odśnieżania .W zależności od intensywności zimy może być to konieczne dość często. Po obfitych opadach musimy jak najszybciej odśnieżyć zasypane ulice, chodniki, podjazdy, parkingi oraz dachy. Świadczymy usługi odśnieżania na terenie Warszawy oraz okolic.

Wykup nasz abonament i już nigdy więcej nie przejmuj się problemami związanym z odśnieżaniem. Zalegający wokół domu czy firmy śnieg jest nie tylko uciążliwy, jeśli chodzi o przemieszczanie się, ale stwarza również duże niebezpieczeństwo, zwłaszcza dla dzieci oraz osób starszych. Odśnieżanie (Warszawa) wykonywane przez nas cyklicznie i kompleksowo poprawi jakość życia Twojego i Twojej rodziny czy pracowników oraz zwiększy bezpieczeństwo i estetykę posesji.

Zakres usług odśnieżania – odśnieżanie dachów Warszawa

Jako profesjonalna firma pragniemy świadczyć usługi na poziomie, a więc skoncentrowane na potrzebach Klienta.

– Odśnieżanie posesji prywatnych
– Odśnieżanie dróg dojazdowych do posesji
– Odśnieżanie placów o dużej powierzchni
– Odśnieżanie dachów
– Wywóz zalegającego śniegu
– Posypywanie piaskiem i solą
– Indywidualne ustalenia
 
Minimalna długość abonamentu wynosi 3 miesiące !

Skontaktuj się z po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie a my odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Profesjonalne odśnieżanie dachów Warszawa

Odśnieżanie dachów (Warszawa), choć wielu osobom wydaje się czynnością zbędną, jest obowiązkiem prawnym obejmującym zarządców nieruchomości. Zalegający na dachu śnieg może nie tylko uszkodzić jego konstrukcję, ale również stanowi zagrożenie dla przechodniów i samochodów. Warto pamiętać, że im starszy jest budynek, tym mniejsza jego wytrzymałość na ciężar, natomiast metr sześcienny mokrego śniegu może ważyć aż 600 kilogramów.

Na szczęście Zielony Folwark przyjdzie Ci z pomocą w tej sytuacji. Odśnieżanie dachów (Warszawa) wymaga znajomości specjalnych przepisów BHP, których zawsze przestrzegamy. Posiadamy ponadto pozwolenie na wykonywanie prac na wysokości. Taka praca może być niebezpieczna, dlatego warto powierzyć ją profesjonalistom. Gwarantujemy, że wszystko przebiegnie sprawnie, a Ty będziesz zadowolony z efektów!

Odśnieżamy również dachy o dużych powierzchniach. Skontaktuj się z nami, aby dokładnie omówić naszą współpracę. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Co wyróżnia nasze usługi? Odśnieżanie Warszawa

Nasza firma istnieje na rynku od 2017 roku – przez ten czas zdobywaliśmy doświadczenie oraz doskonaliliśmy nasze umiejętności, aby świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie. Wiemy, jak ważną, ale i uciążliwą czynnością jest odśnieżanie Warszawa. Z tego powodu usługę odśnieżania wykonujemy w sposób dokładny i kompleksowy, dbając o wszelkie szczegóły.

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam usprawnić i uskutecznić podejmowane działania w zakresie odśnieżania (Warszawa). Każdorazowo podchodzimy indywidualnie do Klienta, aby uwzględnić w nich jego potrzeby oraz wymagania.

Odśnieżanie (Warszawa i okolice) to tylko jedna z wielu usług, które mamy Ci do zaproponowania. Wykonamy dla Ciebie także mycie dachów i elewacji, naprawy domowe czy sprzątanie, a ponadto zaaranżujemy Twój balkon, taras lub ogród.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą odśnieżania dachów w Warszawie? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy!

Scroll to Top