O nas

Firma Zielony Folwark powstała w 2017 roku.

Nie posiadając dużego zaplecza finansowego dzięki zaangażowaniu i determinacji udało się stworzyć prężnie działające przedsiębiorstwo specjalizujące się w kompleksowej obsłudze ogrodów i nieruchomosci . Ponadto Zielony Folwark jest producentem roślin i prowadzi Centrum Ogrodnicze z szerokim asortymentem.

Parę lat temu nikt nie wierzył w taki sukces , nikt poza Krystianem Matusiakiem pomysłodawcą i założycielem firmy. Lata nauki , doświadczenia i ciężkiej pracy dały gwarancje sukcesu. Stawiamy na stały rozwój każdej gałęzi naszej firmy. Odpowiadamy na potrzeby klienta indywidualnym podejściem oraz szybka i zawsze profesjonalną realizacją .Spełniając nawet najwyższe oczekiwania.

Jeśli szukacie państwo firmy stworzeonej z pasji , która nigdy nie zawodzi i jest numerem jeden w indywidualnym podjęciu wobec klienta. To właśnie jest Zielony Folwark ! Zapraszamy do współpracy 🙂

Dlaczego my?

Każdego dnia pragniemy spełniać Państwa oczekiwania względem wymarzonego domu i ogrodu. Stawiamy na innowacje i rozwój co zapewnia stały wzrost jakości oferowanych przez nas usług. Zależy nam aby marka Zielony Folwark była lubiana i miło wspominana. Nasza misja niezmiennie wskazuje nam kierunek w którym podążamy.  Uzyskując pozycje lidera na rynku zapewnimy naszym klientom najwyższej jakości oferowane przez nas usług i produktów. Projekt Zielony Folwark nie został stworzony wyłącznie na rynek krajowy, każdego dnia walczymy o pojawienie się na zagranicznych rynkach. Nasze cele od początku miały miano niemożliwych , ale wiele razy pokazaliśmy że nasz zespół składa się z największych specjalistów do spraw niemożliwych. 
„Mój ogród jest mym najpiękniejszym dziełem „- Claude Monet
Piękniejsze jutro, zaczyna się dziś..
Zielony Folwark – spełniamy marzenia.

Scroll to Top