Zakładanie trawników

Zakładanie trawników Warszawa

Profesjonalne zajmiemy się twoim trawnikiem

Trawnik jest wizytówką ,każdego ogrodu ,a także idealnym miejsce do spędzenia wolnego czasu. Założenie i utrzymanie doskonałego trawnika nie jest proste. Nawet najdrobniejsze zaniedbania mogę spowodować ,że w pewnym momencie musimy zdecydować się na jego wymiane. Nasza firma oferuje państwu profesjonalne zakładanie trawnika z rolki oraz z siewu na terenie Warszawy i okolic. 

Zakładanie trawnika z rolki i siewu

Trawa z rolki zapewnia natychmiastowy efekt. Trawnik jest jednobarwny oraz jednolity. Trawa  dostępna jest z pola lub folii w zależności od preferencji klienta.   Trawnik z siewu sprawdza się na większych powierzchniach. Mieszanka nosi dobiera jest pod kątem funkcji jaką będzie pełnił trawnik.W porównaniu do trawy z rolki minusem jest brak natychmiastowego efektu.  Podpowiemy który ze sposobów zakładania trawnika lepiej sprawdzi się w twoim ogrodzie oraz przedstawimy darmową wycenę. 

Kompleksowe zakładanie trawnika

  1. usuwanie z terenu zbędnych elementów np kamień,korzeni,pozostałości starego trawnika 
  2. Przygotowanie podłoża:przekopanie oraz wyrównanie terenu , przygotowanie bogatej w wartości odżywcze warstwy gruntu 
  3. Możliwy jest również montaż siatki przeciwko kretom  oraz automatycznego nawadniania oraz obrzeży.
  4. Założenie trawnika z siewu lub z rolki

 Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów na temat zakładania trawnika skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie  Zachęcamy również do skorzystania z naszych zabiegów pielęgnacyjnych (koszenia,nawożenia,odchwaszczania,wertykulacji), które pozwolą zapewnić atrakcyjny wygląd trawnika na przestrzeni lat.

Gdzie świadczymy nasze usługi?

Zakładanie trawników z rolki i siewu świadczymy na terenie Warszawy oraz wszystkich pobliskich miejscowości. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne oraz firmy.

Scroll to Top