Zakładanie ogrodów Warszawa

Nasza oferta:

Oddaj prace w ogrodzie fachowcom – zakładanie ogrodów w Warszawie

Każdy z nas cieszy się z posiadania własnego ogrodu, z pewnością każdemu również zależy na jego atrakcyjnym wyglądzie. Samodzielne założenie ogrodu to nie lada wyzwanie. Jest to skomplikowana i dość kosztowna inwestycja wymagająca fachowej wiedzy i doświadczenia.

Jeżeli za oknem widzisz pozostałości po budowie lub ogród który nie spełnia twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nami już dziś. Oferujemy profesjonalne zakładanie ogrodów na terenie Warszawy i okolic. Świadczymy kompleksowe usługi. Wykonamy projekt, a następnie wdrożymy go w życie.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, innowacyjną wiedzą, pracujemy na materiałach wysokiej jakości. Posiadamy wysokiej klasy rośliny wychodowane w naszej szkółce oraz w zaprzyjaźnionych szkółkach. Jesteśmy dystrybutorem małej architektury oraz producentem kwiatów rabatowych. Wszystkie niezbędne materiały do stworzenia wymarzonego ogrodu znajdą Państwo u nas w bardzo korzystnej cenie. Oznacza to, że możemy zapewnić kompleksową obsługę. Nie tylko wybierzemy świetne rośliny, ale dostarczymy także dodatkowe materiały, dzięki którym można stworzyć na przykład oczko wodne czy staw. Zakładanie ogrodów w Warszawie jest także naszą pasją, dlatego w swojej pracy kierujemy się estetyką, ale też ergonomią i indywidualnymi wytycznymi klienta. Możemy stworzyć także ładne oświetlenie czy zapewnić pompy do stworzenia niewielkich wodospadów.

Zakładanie ogrodu Warszawa – od czego zaczniemy ?

  1. Ustalimy zakres prac na podstawie projektu lub na podstawie indywidualnych ustaleń
  2. Po zebraniu niezbędnej dokumentacji przedstawimy szczegółowy kosztorys inwestycji
  3. Po akceptacji inwestora ustalimy termin rozpoczęcia prac.
  4. W ustalonym terminie ekipa pod nadzorem przystopi do prac i zbuduje twój ogród marzeń

Jaki czas zajmie realizacja?

Czas budowy uzależniony jest od powierzchni ,zakresu prac oraz warunków pogodowych.

Jaka jest cena budowy ogrodu?

Cena ustalana jest indywidualanie zaproponujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do budżetu klienta. Wykonamy dla państwa każdy projekt tworzymy ogrody zarówno  dla klientów prywatnych jak i  firmowych.  Skontaktuj się z biurem po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie i dowiedz się więcej

Zakładanie ogrodów Warszawa – dlaczego my?

Ogród jest wyjątkowym miejscem, w którym możemy spędzać wolny czas z bliskimi, relaksować się po ciężkim dniu pracy czy wypijać poranną kawę. Żeby było w nim przyjemnie, warto zadbać o odpowiedni wygląd przydomowej przestrzeni. Różnorodna roślinność i ładny trawnik sprawiają, że można z całą rodziną siedzieć w przepięknej scenerii, w otoczeniu różnych kolorów i zapachów.

Stworzenie ogrodu wbrew pozorom nie jest prostym zadaniem, ponieważ wiele zależy od tego, jaką wybiera się stylistykę, a więc także roślinność. Skomplikowane są także liczne prace ziemne, sadzenie i pielęgnacja kwiatów i traw. W każdym przypadku warto zlecić to profesjonalistom, dla których zakładanie ogrodu w Warszawie to codzienność.

W każdym przypadku projekt jest poprzedzony rozmową z klientem. Ma to na celu poznanie jego oczekiwań oraz preferencji, a także ustalenie budżetu. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że zawsze jesteśmy w stanie zapewnić maksymalnie profesjonalną obsługę i realizację. Zakładamy ogrody w różnorodnej stylistyce, dlatego jesteśmy także elastyczni.

Zakładanie ogrodów Warszawa

Możemy założyć ogród w angielskim czy francuskim stylu, a może japońskim. Poradzimy sobie również z klasyczną stylistyką polskiej wsi czy stylem nowoczesnym. Ogród może być minimalistyczny, ale też zaskakująco bogaty w rośliny. Wszystko zależy od tego, jakie są oczekiwania klienta – zachęcamy do konsultacji w sprawie zakładania ogrodu w Warszawie i okolicy.

Jeżeli klient nie ma własnego pomysłu na swój ogród, możemy zaproponować naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie, które będzie pasowało do danej przestrzeni, a więc także samego budynku, mniejszych zabudów w postaci wiat czy altan. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i doskonale znamy się na ogrodnictwie.

Posiadamy zaawansowane technologicznie zaplecze techniczne, dzięki któremu możemy wykonywać najbardziej skomplikowane prace – i to w krótkim czasie. Pracuje dla nas kadra wykwalifikowanych osób. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, a także przedsiębiorstwami. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem.

Scroll to Top