Projektowanie i urządzanie ogrodów Warszawa – aranżacja ogrodów

Marzy ci się piękny ogród, ale nie masz pomysłu jak zagospodarować swoją działkę. Skorzystaj z pomocy naszych wykwalifikowanych projektantów już dziś. Wykonujemy  kompleksowe projekty ogrodów na terenie całego kraju. Stawiamy na innowacyjne technologie, posiadamy bogatą wiedzę na temat roślin i optymalnych dla nich warunków, zachowujemy zasady doboru gatunkowego.

Profesjonalnym projektowaniem ogrodów zajmujemy się już od 2017 roku. Klienci, którzy nam zaufali, teraz cieszą się swoimi wymarzonymi ogrodami i chętnie korzystają z innych naszych usług. Jesteśmy ponadto producentem roślin, dlatego możesz mieć pewność, że będą one sprawdzone, dobrej jakości i będą zdobić Twój nowy ogród, dodając mu sporo wdzięku przez długie lata. Urządzanie ogrodów (Warszawa) to nasza domena. Do każdego projektu podchodzimy z pasją, uwzględniając Twoje potrzeby i naszą wiedzę, dzięki czemu efekt końcowy jest oryginalny i niebanalny. Przekonaj się!

Jak zaprojektujemy twój ogród? Urządzanie ogrodów Warszawa

  1. Konsultacja Wstępna – W pierwszej kolejności zbierzemy wszystkie informacje niezbędne do sporządzenia projektu. Projekt zostanie wykonany zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. Na spotkaniu omówimy: preferencje i sugestie, przyjrzyjmy się działce i ocenimy jej potencjał, wykonamy dokumentacje fotograficzną, pobierzemy niezbędne pomiary oraz sprawdzimy jakość gleby.
  2. Projekt koncepcyjny ogrodu – Na spotkaniu przedstawimy wstępny projekt ogrodu w postaci profesjonalnej wizualizacji. Projekt zawiera układ roślin, rozmieszczenie małej architektury, rodzaj nawierzchni ,rozmieszczenie oświetlenia oraz systemu automatycznego nawadniania. Wprowadzimy ewentualne zmiany, aby projekt w 100 % spełniał twoje oczekiwania.
  3. Projekt wykonawczy – Akceptacja projektu koncepcyjnego pozwoli nam na stworzenie projektu wykonawczego. Projekt wykonawczy zawiera dokładną lokalizację obiektów, liczbę i gatunki roślin, projekt systemu nawadniania oraz oświetlenia, rodzaj i rozmieszczenie nawierzchni. Dodatkowo przygotujemy dla państwa wstępny kosztorys zawierający szczegółowe informacje dotyczące materiałów, a także zostawienie kosztów realizacji.
  4. Założenie ogrodu – Świadczymy kompleksowe usługi zakładania ogrodów. Po wykonaniu projekty możemy przejść do realizacji.
    Więcej informacji dostępnych w zakładce zakładanie ogrodów.
  5. Polecamy również skorzystać z naszej pomocy w utrzymaniu atrakcyjności nowego ogrodu, więcej na ten temat w zakładce pielęgnacja ogrodów. Wykonamy kompleksową obsługę, a państwo mogą być spokojni, że wszystko funkcjonuje prawidłowo.

Jakie projekty tworzymy? Projektowanie ogrodów Warszawa

Projektowanie ogrodów (Warszawa) to nasza specjalność i powołanie. Stworzymy dla Ciebie ogród utrzymany w wybranej konwencji bądź taki, który wyróżni się swoją oryginalnością, bo będzie w całości Twój. Zapoznaj się z rodzajami ogrodów i daj nam znać, który przypadł Ci do gustu, a my zaprojektujemy Twój ogród właśnie w taki sposób.

Ogrody skalne –dużo kamienia, nawiązuje do terenów górskich, często występują strumienie wodne; efekt jest olśniewający i oryginalny, z pewnością przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają górskie wycieczki oraz tamtejsze krajobrazy i roślinność.

Ogrody angielskie – przewaga kwiecistych rabat, żywopłoty, rośliny w donicach, pnącza na murach; powstały w opozycji do ogrodów francuskich na rzecz podkreślenia naturalności krajobrazu, są nastrojowe, malownicze i romantyczne.

Ogrody klasyczne –Ogrody eleganckie często nawiązujące do otoczenia; cechują się porządkiem oraz symetrią, znajdziemy w nich strzyżone żywopłoty, równe trawniki, proste alejki.

Ogrody nowoczesne – awangardowe, często wykorzystywane betonowe, drewniane,  metalowe elementy. Proste kształty, stawia się tutaj na oszczędność form oraz minimalizm. Wymagają niewiele pracy – mają przede wszystkim służyć rekreacji.

Ogrody wodne – woda=Życie Oczka wodne, stawy kąpielowe, kaskady, strumyki oraz fontanny. Są efektowne i robią ogromne wrażenie. Szum wody jest relaksujący i wyciszający.

Ogrody nieformalne – naturalistyczne naśladujące naturę, celowo wprowadzany chaos. Nie znajdziemy w nim symetrii, stawia się na nieregularność linii. Rabaty i murki tworzą wijące się kształty, które robią niebanalne wrażenie.

Ogrody japońskie – styl nawiązujący do ogrodów z dalekiego Wschodu. Jest to tak zwany “krajobraz w miniaturze”, a więc spotkamy tutaj zróżnicowaną rzeźbę terenu, skały, strumienie, oczka wodne – wszystko o symbolicznym znaczeniu.

Ogrody barokowe – geometryczne kształty, strzyżone rośliny, piękne fontanny, duże rabaty kwiatowe. Roślinność tworzy różne wzory i kompozycje.

Ogrody leśne – zacienione, ale też mogą być kolorowe. Rośliny tworzą piętra niczym w lesie, dzięki czemu ogród wygląda harmonijnie. W założeniu wymaga niewielkiego nakładu pracy. Podobnie jak w przypadku ogrodu japońskiego chodzi tu o stworzenie ”krajobrazu w miniaturze”.

Ogrody wiejskie – klimat swojski, dużo kwiatów trawy wysokie, elementy drewniane. Obok kwiatów ozdobnych spotkamy grządki warzywne i ziołowe, co świadczy o nieformalnym charakterze tego rodzaju ogrodu.

Ogród śródziemnomorski – mrozoodporne palmy, tarasy udekorowane w donice z kwiatami. Symetryczne rabaty roślin, bukszpanowe ornamenty, bujna roślinność i sielski klimat.

Twój Ogród marzeń – Twoja wizja nasza wykonanie. Gwarantowana satysfakcja. Wierzymy, że każda aranżacja ogrodu (Warszawa) powinna zacząć się od wysłuchania Twoich potrzeb i oczekiwań oraz omówienie wszystkich rozwiązań. Chcemy stworzyć dla Ciebie miejsce, które będzie odpowiadało Ci w stu procentach.

Czytaj więcej

Projektowanie ogrodów Warszawa — Cena

Nasze usługi urządzania i projektowania ogrodów charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem oraz szybką realizacją. Cena konkretnego projektu jest uzależniona od klienta oraz materiałów, jakie zostaną użyte przy jego wykonaniu. W naszej firmie kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego klienta i zlecenia aranżacji ogrodów (Warszawa). Dlatego też, jeżeli chcesz poznać, ile wyniesie Cię urządzenie wymarzonego ogrodu, skontaktuj się z nami, a my powiemy Ci, ile będzie kosztować aranżacja ogrodu (Warszawa).

Ogrody projektowanie Warszawa — Opinie

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z naszych usług projektowania ogrodów, na pewno przekonają Cię opinie naszych klientów, którzy postanowili nam zaufać. Zwracają oni szczególnie uwagę na profesjonalne wykonanie każdej aranżacji ogrodu, fachową obsługę oraz pomoc doświadczonego projektanta ogrodów. To, co również bardzo podoba się naszym klientom, to przede wszystkim duży wybór gotowych projektów oraz szybka i rzetelna obsługa. Zwracają oni także uwagę na niezbyt wysoką, konkurencyjną cenę naszych usług urządzania ogrodów.

Urządzanie ogrodów Warszawa

Za całe wykonanie, od stworzenia projektu, aż do powstania gotowego ogrodu, zadba nasz wyspecjalizowany pracownik. Dołoży on wszelkich starań, aby finalna aranżacja ogrodu w stu procentach zgadzała się z przygotowanym wcześniej projektem. Nasi pracownicy to bez wątpienia profesjonaliści, którzy zawsze są gotowi służyć klientom dobrą radą oraz pomocą na każdym kroku. Na bieżąco przechodzą oni różne kurs oraz szkolenia, co jeszcze bardziej pogłębia ich wiedzę na temat projektowania ogrodów i zieleni.

Aranżacja ogrodu Warszawa — dlaczego my?

W naszej firmie wierzymy, że każdy klient jest tak samo ważny. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełną dozą profesjonalizmu, chcemy bowiem, aby klient był zadowolony z finalnego rezultatu. To, co wyróżnia nas od konkurencji to atrakcyjna cena aranżacji ogrodu oraz wiele lat doświadczenia na rynku. Przez całą działalność ulepszaliśmy nasze umiejętności w projektowaniu ogrodów oraz terenów zielonych. Obecnie przekłada się to na świetnie wykonane projekty, które zachwyciły już niejednego klienta.

Projektowanie ogrodów Warszawa

Potrzebujesz więcej informacji na temat projektowania ogrodów skontaktuj się z nami przez formularz lub telefonicznie. Odpowiemy na Twoje pytania, omówimy naszą współpracę i wypracujemy satysfakcjonujące Cię rozwiązania.

W naszej ofercie znajdziesz również inne usługi dotyczące ogrodów, które mogą Cię zainteresować. Zajmujemy się także wykonywaniem prac ogrodowych, aranżacją tarasów i balkonów, a także sprzedażą roślin.

Interesuje Cię projektowanie i urządzanie ogrodów (Warszawa)? Wiedz, że Twój wymarzony ogród jest na wyciągnięcie ręki! Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

Scroll to Top