Oczka wodne,baseny,sauny

Oczka wodne, baseny, sauny

Oczka wodne

Firma Zielony Folwark oferuje Państwu profesjonalną budowę oczek wodnych oraz stawów przydomowych na terenie całego kraju .Zapewniamy projekt ,wykonanie , niezbędne
materiały, osprzęt, rośliny oraz ryby w najlepszych cenach na rynku. Oczka wodne spośród zbiorników wodnych występują najczęściej w naszych ogrodach dając nam szereg korzyści takich jak
niezwykłą poprawę lokalnego mikroklimatu zapewniając równocześnie niezwykłe aspekty wizualne. Budowane przy oczkach kaskady wnoszą natomiast do ogrodu niezwykle przyjemny dla ludzkiego
ucha szum wody, który pozwala się wyciszyć i zrelaksować. Jeżeli chcą Państwo cieszyć się ładnym i funkcjonalnym oczkiem wodnym przez lata zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Samodzielne wybudowanie oczka wodnego, nawet w przypadku posiadania precyzyjnego projektu jest skomplikowane i czasochłonne, dlatego warto zatrudnić do tego sprawdzoną firmę wykonawczą.

Jak wykonamy twoje oczko wodne?
1.Sporządzimy profesjonalny projekt wykonawczy w przypadku jego braku omówimy wszelkie preferencje oraz parametry z inwestorem
2.Przystępując do realizacji rozpoczynamy od narysowania w terenie zarysu przyszłego zbiornika i zatwierdzenia go przez inwestora
3.Następnie wyznaczymy poszczególne głębokości w oczku oraz kąty nachylenia brzegów.
4.Kolejną czynnością jest wykonanie wykopu i oczyszczenie go z gruzu, kamieni i innych zanieczyszczeń. W zależności od planowanego systemu filtracji oraz oświetlenia należy wykonać wszelkie niezbędne doprowadzenia.
5. Niezwykle ważnym etapem jest odpowiednie uszczelnienie dna i brzegów oczka za pomocą specjalistycznej folii, którą należy rozłożyć zgodnie z wszelkimi zaleceniami, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym, które mogą doprowadzić do przerwania folii.
6.W dalszej kolejności wypełniamy oczko wodą, a fragmenty dna zbiornika oraz brzegi wysypujemy kamieniami, które służą ustabilizowaniu folii i jednoczesnemu jej zamaskowaniu.
Gdy zbiornik jest w całości wypełniony woda , a folia jest w pełni ustabilizowana, należy sprawdzić czy system filtracyjny oraz wszelkie iluminacje działają prawidłowo. Później można już przystąpić do jednej z najprzyjemniejszych części, czyli sadzenia roślin a także zarybiania.

Z opisu samodzielna budowa oczka może wydawać się prosta jednak jakikolwiek błąd popełniony na każdym z powyższych etapów może spowodować że oczko zamiast cieszyć będzie utrapieniem.
Problemy, które pojawiają się najczęściej to brak szczelności oraz zanieczyszczona i brudna woda.

Oferujemy również:
-Analizę i badanie wody w zbiornikach wodnych
-Czyszczenie oczek wodnych i stawów. Prace wodne i melioracyjne.
-Zarybienia oraz obsadzenia oczek wodnych i stawów
-Instalacja filtrów pomp i oświetlenia
-Projektowanie oczek wodnych
-Wybieranie i wypompowywanie wody
-Budowę stawów kąpielowych
-Sprzedaż wszystkich niezbędnych elementów do stworzenia oczka lub stawu

Baseny i Sauny

Specjalizujemy się w technice basenowej. Współpracujemy z renomowanymi producentami i dostawcami oferując swoim klientom najlepszą jakość w korzystnej cenie. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów prywatnych oraz firmowych.

Tworzymy baseny ogrodowe jak i kryte poniżej krótko jak to działa:
1.Projektujemy
2.Kompletujemy
3.Wykonujemy i montujemy
4.Sprzedajmy środki chemiczne
5.Serwisujemy

W przypadku budowy basenu zakres prac oraz kosztorys ustalany jest indywidualnie.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.
W naszej ofercie znajdą państwo również jacuzzi ,piwniczki winne oraz sauny szczegółowa oferta przedstawiana jest
podczas darmowej wizyty naszego przedstawiciela handlowego ze względu na zróżnicowane preferencje klienta .

Scroll to Top